Dział Logistyki

Krzysztof Banaszak

Kierownik Działu Logistyki i Planowania Produkcji

Kierownik Działu IT. Administrator Systemów ERP

E-mail: k.banaszak@jafo.com.pl

tel. kom. 511 764 606

 

Łukasz Maciejewski

Stale, metale kolorowe, rury, profile, pręty, wypałki, szafy do maszyn, kooperacja-obróbka cieplno-chemiczna, blachy, łożyska, stale, metale kolorowe, rury, profile, pręty.

E-mail: l.maciejewski@jafo.com.pl

tel. kom.: 609 227 706

 

Jacek Klamecki

Elektryka, elektrotechnika, elektronika, pneumatyka, napędy, sterowania, materiały spawalnicze, elementy mechaniczne, koła pasowe, uszczelniacze, paski, artykuły z gumy, sprężyny, tabliczki, zaślepki,

E-mail: j.klamecki@jafo.com.pl

tel. kom.: 511 764 596

 

Lucyna Moch

E-mail: l.moch@jafo.com.pl

tel. kom.: 509 273 568

 

Renata Gasik

Narzędziownia - narzędzia

E-mail: r.gasik@jafo.com.pl

 

Małgorzata Udzik

Odlewy, smary,  art. malarskie, elementy drewniane, transport, śruby, wkrętki, nakrętki, podkładki, wpusty, kołki, dociski.

E-mail: m.udzik@jafo.com.pl

tel. kom. 511 764 615