Praca

Producent obrabiarek oraz maszyn i urządzeń o wieloletniej tradycji, zatrudni osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

 Zakres obowiązków:

    - pozyskiwanie zamówień na wyroby, usługi przemysłowe i remonty maszyn

    - utrzymywanie długofalowych relacji handlowych z klientami firmy

    - udzielanie klientom wsparcia technicznego

    - mobilna praca w terenie

Wymagania:

     - wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku mechanicznym

     - doświadczenie na stanowisku handlowca w firmie produkcyjnej,

       preferowane w branży obrabiarkowej, mechanicznej

     - duża samodzielność i dobra organizacja pracy

     - prawo jazdy kat. B

Oferujemy :

    - samodzielne stanowisko pracy

    - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    - wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy  do składania aplikacji w siedzibie firmy lub na adres  e-mail: rekrutacja@jafo.com.pl

Producent obrabiarek oraz maszyn i urządzeń o wieloletniej tradycji, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

    - sprzedaż obrabiarek i usług przemysłowych

    -  pozyskiwanie nowych klientów

    -  utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami

    -  udzielanie klientom wsparcia technicznego

    -  analizowanie rynku i wyników sprzedaży

    - tworzenie ofert handlowych

    - negocjowanie umów i warunków handlowych

Wymagania:

    - wykształcenie techniczne

    - preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku

w branży metalowej

    - mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy :

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy  do składania aplikacji w siedzibie firmy lub na adres  e-mail: rekrutacja@jafo.com.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, związanym z realizacją projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej pn. „Wdrożenie innowacji procesowych i produktowych będących efektem przeprowadzonych prac badawczo-rozwojowych w Jarocińskiej Fabryce Obrabiarek S.A.”, przygotowujemy miejsca pracy dla osób z doświadczeniem w branży metalowej związanej z budową maszyn i urządzeń oraz absolwentów kierunków technicznych szkół wyższych, średnich technicznych i zawodowych zdeterminowanych na rozwój swojej kariery zawodowej w produkcji maszyn.

Dla zainteresowanych mamy ofertę pracy na stanowiskach:
- technolog
- technolog programista (sterowanie SIEMENS, HEIDENHAIN, FANUC)
- konstruktor
- operator CNC
- specjalista ds. gospodarki narzędziowej
- kontroler jakości
- monter obrabiarek
- elektronik – automatyk
- mechanik (zakres prac związany z utrzymaniem sprawności maszyn i urządzeń)

Zachęcamy do składania aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres e-mail: rekrutacja@jafo.com.pl

UWAGA

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną oraz do składania aplikacji zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów zatrudnienia o treści podanej poniżej:

"Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia UE 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (…) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018r. poz.1000), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jarocińską Fabrykę Obrabiarek S.A. w Jarocinie, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Oświadczam ponadto, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej zamieszczonej na stronie internetowej."